środa, 5 października 2011

Rury 2

I dalej na wysoki, może raczej satynowy połysk...

4 komentarze:

 1. Pamiętam takie Twoje zdjęcie z dawien dawna z plfoto - detal fasady św. Augustyna (tzn. kościoła pod jego wezwaniem ;) Dałbyś tu, czy wrzucasz tu tylko czarno-białe?

  OdpowiedzUsuń
 2. H_Piotr, dziękuję bardzo, nie sądziłem, że ktoś może pamiętać, toż to kawał czasu. Duże zaskoczenie :-). Na Plfoto jest pionowy, kolorowy fragment fasady z rozetą, ale jest też szary kwadrat: _ http://plfoto.com/zdjecie,architektura,toast-u-augustyna,869048.html _ . Wersja w kolorze była bodaj na Fotoparku. Może któraś kiedyś tu trafi, jeszcze nie wiem. W każdym razie kolory też będą :-).
  Pozdrawiam W.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście dawno temu, jak na warunki internetowe - jakieś 5-6 lat temu :) No, zrobiło na mnie wtedy duże, pozytywne wrażenie. Dodałem sobie Ciebie tam do ulubionych, ale ponieważ długo nie używałem konta, to mi je zablokowali i już nie mogę wejść do ulubionych, a miałem tam pokaźny zbiór "warszawskich" fotografów...

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak, dla ludzi wkraczających w tzw. dorosłość to prawie wieczność, 1/4 lub nawet 1/3 ich życia ;-). Miło mi bardzo, że Ci się kiedyś spodobało moje spojrzenie na Augustyna.
  W sprawie dostępu do konta i ulubionych może da się jeszcze coś zrobić, napisz do administracji portalu, co Ci szkodzi.
  Pozdrowienia W.

  OdpowiedzUsuń